PC programy

Freeware - aplikace


Program pro uzamční plochy OS WIN.

Zámek Pokud často odcházíte od počítače a bojíte se nechat počítač zapnutý o samotě.Pokud se Vám nechce vypínat na tu chvilku počítač,a odhlašovaní a přihlašování uživatele z Windows je pro vás také příliš zdlouhavé. Tak právě pro Vás je tento jednoduchý program. V konfiguračním souboru "data.ini" se nastavuje heslo a dobrá a chybová hláška. Program se pak při zpuštění chová joko by na počítači vůbec neběžel a čeká na napsání správného hesla. Při chybě(stisku špatného tlačítka) program donutí k OS se restartovat.
Testováno jen pod os WIN XP


PLNIČ - genarátor PHP pro plnění databáze v MySql

Plnič Je program který vygeneruje PHP soubor, kterým naplníte MySql Databázovou tabulku. Data která Plnič zpracovává musí být v předem naformátované textové podobě oddělené oddělovacím znakem např. Tabelátorem (znak 9). Já ho používám tak, že v Excelu otevřu danou tabulku pro export do MySql nebo ji napíši a pak přez "Clibort (Ctrl+C,Ctrl+V)" ji přenesu do Plniče a nastavím počet mezer před a vzat (pro automatickou indexaci). a zmáčknu "Start".


SLEPOVAČ OBRÁZKŮ, program pro tvůrce aplikací pod DirectX

Slepovač Toto je program dobrý pro lidi kteří programují pod DirecX a potřebují slepit obrázky, potřebují vytvořit animaci. Je to daleko rychlejší než to dělat ručně třeba ve Photoshopu. Program umí slepovat soubory BMP i ty které vyexportuje 3D-Max. Program jsem udělal svému kamarádovi, který mi pomáhá s grafikou u naší nové GAMES.


F-15 HRA

Z menu hry F-15 Cílem hry je sestřelit co možná nejvíce letadel. Za každé sestřelené letadlo obdrží hráč určitý počet bodů. Výsledky dosažené ve hře se zapisují do archivu. Čím má hráč víc bodů, tím se hra stupňuje a víc ztěžuje. Jsem moc rád, že se Vám hra líbí. Verze 1.00 vyšla v časopise Chip 12.2000. Tahle nová verze běží přes celou obrazovku.
Dnes je: 06.12.2019 a svátek má: Mikuláš
Murphyho zánkony

Zákon č: 32.Když něco uděláš bez reptání a hned, určitě tě někdo požádá, abys to udělal zase.
Vaše ip adresa

Skládačka


© 2002 - 2019 Ing. Bukáček Michal vygenerováno 06.12.2019 02:56:46 za 0.012 s. 18.207.255.49 - ec2-18-207-255-49.compute-1.amazonaws.com